Chameleon Tanışma seti ekonomik yoldan kalemlerin yeteneklerini denemeniz için 3 kalem ve 2 renk başlığından oluşan harika bir settir.
 

Ambalaj kutusu açılır kapanır bir kullanım kılavuzu şeklinde tasarlanmış olup kalemlerin 3 farklı kullanımı yoluyla 20 renk kombinasyonuna nasıl ulaşacağınızı kolayca göstermektedir.

Chameleon Renk Tonlama kalemleri yetişkin kullanımına uygun olup yüksek kalitede profesyonel mürekkep formülasyonu ile güzel sanatların ilgili dallarında (resim, grafik tasarım, ürün tasarımı, moda / tekstil tasarım gibi) öğrenci ve sanatçılar için uygun inovatif bir üründür.

 

Sanat alanında da kullanıcılarına çalışmalarına derinlik, boyut ve ışık katmak için mükemmel bir gereçtir.Tek bir kalem ile o rengin tonlarını elde ederek degrade özelliği, gölge efekti oluşturmak mümkündür. 2015 yılında dünya pazarına çıkan Chameleon kalemleri piyasada bilinen alelade markörlerden farklı bir sanat ve hobi gerecidir. Kalemlerin uçları değiştirilebilir, mürekkep doldurabilir ve diğer alkol bazlı markörlerle uyumludur.

Tonlamayı her kalemin üstünde beraber gelen karıştırıcı aparatın içindeki toner sayesinde yapmaktadır. Yani herhangi bir basınç uygulamanıza gerek yoktur.

Toneri (seyreltici veya blender maddesi de diyebiliriz) tonlama yapmak istediğiniz kalemin ucuna ne kadar uzun süre uygularsanız tonlama (gradyant) mesafeniz veya süreniz o kadar uzun olur. Böylece rengin en açık tonundan başlayarak ara tonları da alarak ana rengine geri dönersiniz.

Kalemin bu özelliği (tek kalemle tonlama yapabilmesi) patentli bir özellik olup ayrıca 2016 yılında prestijli "Reddot" tasarım ödülünü almıştır.

 

  • Chameleon Markör kalemler düşük kokulu zararsız alkol bazlı ürünlerdir.
  • Mürekkepleri İngiltere'de üretilmektedir.
  • Kalem uçları yüksek teknoloji ürünü fiber malzemeden Japonya'da üretilmiştir.
  • Uçlar değiştirilebilir ve tekrar doldurulabilir.

Chameleon Tonlama Kalemi Tanışma Seti (Renk Başlıklı)

Ürün Kodu: CT1003
160,00₺Fiyat