Bu 52li süper set piyasadaki en kapsamlı markör setidir.
 
Yalnızca 50 kalemle, 500 ün üzerinde farklı ton elde edebilirsiniz. Bu set, detaylandırma ve renklendirme kalemleri, yedek uçlar, Chameleon uç değiştirme cımbızı, içinde yararlı ipuçlarının, püf noktalarının, ve farklı tekniklerin yer aldığı okunması kolay değerli yönergeleri içermektedir.
 
Markör kutusu markörlerinize kolaylıkla erişmenizi sağlayacak yatay bir atölye vazifesini görmektedir. Ayrıca kutunun taşıma sapı sanatınız sizi nereye götürürse götürsün markörlerinizi de yanınıza almanıza olanak sağlar.

 

Chameleon kalemleri markerler konusunda en son buluştur, tek bir kalemle o rengin birçok tonunu elde etmenizi sağlar.

 

Chameleon Renk Tonlama kalemleri yetişkin kullanımına uygun olup yüksek kalitede profesyonel mürekkep formülasyonu ile güzel sanatların ilgili dallarında (resim, grafik tasarım, ürün tasarımı, moda / tekstil tasarım gibi) öğrenci ve sanatçılar için uygun inovatif bir üründür.

 

Sanat alanında da kullanıcılarına çalışmalarına derinlik, boyut ve ışık katmak için mükemmel bir gereçtir.Tek bir kalem ile o rengin tonlarını elde ederek degrade özelliği, gölge efekti oluşturmak mümkündür. 2015 yılında dünya pazarına çıkan Chameleon kalemleri piyasada bilinen alelade markörlerden farklı bir sanat ve hobi gerecidir. Kalemlerin uçları değiştirilebilir, mürekkep doldurabilir ve diğer alkol bazlı markörlerle uyumludur.

Tonlamayı her kalemin üstünde beraber gelen karıştırıcı aparatın içindeki toner sayesinde yapmaktadır. Yani herhangi bir basınç uygulamanıza gerek yoktur.

Toneri (seyreltici veya blender maddesi de diyebiliriz) tonlama yapmak istediğiniz kalemin ucuna ne kadar uzun süre uygularsanız tonlama (gradyant) mesafeniz veya süreniz o kadar uzun olur. Böylece rengin en açık tonundan başlayarak ara tonları da alarak ana rengine geri dönersiniz.

Kalemin bu özelliği (tek kalemle tonlama yapabilmesi) patentli bir özellik olup ayrıca 2016 yılında prestijli "Reddot" tasarım ödülünü almıştır.

  • Chameleon Markör kalemler düşük kokulu zararsız alkol bazlı ürünlerdir.
  • Mürekkepleri İngiltere'de üretilmektedir.
  • Kalem uçları yüksek teknoloji ürünü fiber malzemeden Japonya'da üretilmiştir.
  • Uçlar değiştirilebilir ve tekrar doldurulabilir.

Chameleon Tonlama Kalemi 52'li Süper Set Çantalı

Ürün Kodu: CT5201
2.180,00₺ Normal Fiyat
1.962,00₺İndirimli Fiyat