Herhangi bir markör kullanıcısı için temel başlama setidir. 
Setin renk paleti bazı nötr renkler de dahil temel renkler içermektedir. 20 kalem ile 200 üzeri renk tonlarına ulaşmanızı sağlar! 
Bu setin içeriğinde ayrıca birer blender ve detay kalemi, yedek uçlar ve zengin, kolay anlaşılır kullanım talimatı ile faydalı ipuçlar, fikirler ve teknikler bulunmaktadır. Kalem kutusu çalışmalarınız esnasında kalemlerinize kolayca erişiminizi sağlayacak şekilde yatay bir stand vazifesi görmektedir.
 

Chameleon kalemleri markerler konusunda en son buluştur, tek bir kalemle o rengin birçok tonunu elde etmenizi sağlar.

 

Chameleon Renk Tonlama kalemleri yetişkin kullanımına uygun olup yüksek kalitede profesyonel mürekkep formülasyonu ile güzel sanatların ilgili dallarında (resim, grafik tasarım, ürün tasarımı, moda / tekstil tasarım gibi) öğrenci ve sanatçılar için uygun inovatif bir üründür.

 

Sanat alanında da kullanıcılarına çalışmalarına derinlik, boyut ve ışık katmak için mükemmel bir gereçtir.Tek bir kalem ile o rengin tonlarını elde ederek degrade özelliği, gölge efekti oluşturmak mümkündür. 2015 yılında dünya pazarına çıkan Chameleon kalemleri piyasada bilinen alelade markörlerden farklı bir sanat ve hobi gerecidir. Kalemlerin uçları değiştirilebilir, mürekkep doldurabilir ve diğer alkol bazlı markörlerle uyumludur.

Tonlamayı her kalemin üstünde beraber gelen karıştırıcı aparatın içindeki toner sayesinde yapmaktadır. Yani herhangi bir basınç uygulamanıza gerek yoktur.

Toneri (seyreltici veya blender maddesi de diyebiliriz) tonlama yapmak istediğiniz kalemin ucuna ne kadar uzun süre uygularsanız tonlama (gradyant) mesafeniz veya süreniz o kadar uzun olur. Böylece rengin en açık tonundan başlayarak ara tonları da alarak ana rengine geri dönersiniz.

Kalemin bu özelliği (tek kalemle tonlama yapabilmesi) patentli bir özellik olup ayrıca 2016 yılında prestijli "Reddot" tasarım ödülünü almıştır.

 

  • Chameleon Markör kalemler düşük kokulu zararsız alkol bazlı ürünlerdir.
  • Mürekkepleri İngiltere'de üretilmektedir.
  • Kalem uçları yüksek teknoloji ürünü fiber malzemeden Japonya'da üretilmiştir.
  • Uçlar değiştirilebilir ve tekrar doldurulabilir.

Chameleon Tonlama Kalemi 22'li Delüx Kalem Seti

Ürün Kodu: CT2201
1.128,00₺Fiyat